از کجا بهترین اسکنر زمین را با جدیدترین تکنولوژی بخریم؟

از کجا بهترین اسکنر زمین را با جدیدترین تکنولوژی بخریم؟
اسکنر زمین

از کجا بهترین اسکنر زمین را با جدیدترین تکنولوژی بخریم؟

قطعاً با خریدن یک اسکنر زمین یا همان اسکنر زیر سطحی پیشرفته و تصویری می‌توانید در کمترین زمان به اطلاعات مفید از زیر سطح زمین برسید. در واقع اسکنر های زیر سطحی پیشرفته به صورت تصویری این توانایی را دارند تا اهداف زیر زمین را با بالاترین دقت

به صورت یک تصویر رنگی تجسم شده از هدف در اختیار کاربر قرار دهند.

خرید اسکنر زمین جدید

خرید اسکنر زمین جدید

در حال حاضر برای مشخص نمودن ساختارهای زیرسطح زمین و یا اهداف و ناهنجاری های زیر سطح زمین به کار بردن یک اسکنرزمین یا اسکنر زیرسطحی ضروری می‌باشد.این اسکنر می تواند از روش های مختلف ژئوفیزیکی برای دریافت اطلاعات از زیر سطح زمین استفاده کند. نکته مهم این است که قبل از خرید اسکنر زیر سطحی باید ابتدا روش ژئوفیزکی مناسب برای پروژه های خود را بیابید.

اسکنر زمین شما می تواند از روش GPR یا ژئومگنتیک یا … استفاده کند. با جلسات مشاوره با متخصصین این امر میتوانید ابتدا روش مناسب برای اکتشاف در پروژه های خود را انتخاب کنید و سپس سراغ یک مدل یا برند معتبر برای خرید اسکنر زمین اقدام کنید. یک اسکنرزمین باید حرفه ای ودقیق باشد و قابلیت های مضاعفی نسبت به تجهیزات رقومی داشته باشد تا بتواند تصویر فوق‌العاده‌ای از ساختار زیر زمین را نشان دهد تا باعث شود کاوشگران در زمان کوتاه تر به درک صحیح تری از محیط کاوش برسند.

البته توجه داشته باشید که قیمت این نوع دستگاه های ژئوفیزیک ممکن است در حدود چند ده هزار دلار باشد که بسته به نوع تکنولوژی آن می‌تواند قیمت آن تغییر کند. در خرید اسکنرهای زیر سطحی هیچ گاه نباید به سراغ محصولات کم کیفیت رفت زیرا دلیل استفاده از این نوع تجهیزات دریافت اطلاعات با کیفیت بسیار بالا می باشد و اگر قرار بر این باشد به بهانه قیمت پایین ، کیفیت اسکنر زمین نیز پایین باشد بهتر است از تجهیزات رقومی قدیمی استفاده نمایید و سراغ اسکنر ها نروید.

فروش انواع اسکنر زمین

با توجه به تنوع زیادی که در مراکز فروش اسکنر زمین به صورت مجازی و حقیقتی به وجود آمده است، شما می‌توانید این نوع تجهیزات را با نام‌های دیگری نظیر:
• اسکنر زیر سطحی
• اسکنر زمین
• اسکنر تصویری سه بعدی

ویژگی‌های اسکنر زمین

ویژگی‌های اسکنر زمین

• مجهز بودن به سیستم تفکیک قدرتمند بین انواع ناهنجاری
• شناسایی و جا نمایی دقیق آنومالی
• پوشش عمق کاوش متناسب با پروژه های شما
• رابط کاربری آسان
• توانایی کانکت شدن به سیستم های کامپیوتری
• ثبات و پایداری در دریافت اطلاعات
• ارائه تصاویر زنده در زمان کاوش
• ارائه تصویرهای باکیفیت ترجیحاً به صورت رنگی
• امکان استفاده در محیط های مسطح و غیر مسطح
• وزن کم و روش اسکن به صورت غیر تماسی
• دارای خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش
• دارا بودن مرکزی برای آموزش نحوه استفاده و تحلیل اطلاعات

بهترین مراکز فروش اسکنرهای زمینی

دقت کنید که اسکنر زمین شما اگر قرار است در کشوری مثل ایران استفاده شود باید امکانات کاربردی زیادی داشته باشد. دلیل آن گستردگی کشور ایران و در نتیجه وجود خاک های جغرافیایی مختلف است. یک اسکنر حرفه ای با توجه به روش اکتشافی ژئوفیزیکی که از آن بهره می برد توانایی پوشش در همه این مناطق را ندارد بنابراین یا باید از چند اسکنر که از روش های مختلف برای اکتشاف استفاده می کنند بهره ببرید که نیازمند بودجه مالی بسیار بالایی می باشد و یا از اسکنر هایی استفاده کنید که به وضوح برای شرایط مختلف به شما راه حل عملیاتی و آپشن های موثر ارائه می کنند.

سخن پایانی

نکته بسیار مهم در خرید اسکنر زمین این است که فقط نباید به اطلاعات داخل بروشورهای تبلیغاتی یک اسکنر بسنده کرد بلکه باید کارکرد و بهره وری واقعی و عملیاتی اسکنر و آپشن های آن در محیط عملیاتی به اثبات رسیده باشد. مراجعه به رزومه محصول و پروژه های عملیاتی انجام شده و سوابق شرکت تولید کننده اسکنر زیر سطحی می تواند کمک زیادی به انتخاب شما بکند.

توجه داشته باشید که اطلاعات ارائه شده در بروشورهای تبلیغاتی معمولاً به صورت تئوریک و محاسبات آزمایشگاهی است، مسلماً بهترین مرکز فروش اسکنر زمین جایی است که به شما اطلاعات صحیح و علمی و بر اساس مستندات عملیاتی ارائه می دهد یعنی محصول را نه تنها بر اساس تئوری کارکرد بلکه بر اساس بهره وری واقعی که در محیط عملیاتی با آن روبرو می شوید به شما معرفی می کند. استفاده یا کپی برداری از این مطلب با ذکر منبع و لینک آن “ وب سایت شرکت چشم زیر سطح ” بلامانع است.

اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
اسکنر زمین
اخبار و مقالات

از کجا بهترین اسکنر زمین را با جدیدترین تکنولوژی بخریم؟

قطعاً با خریدن یک اسکنر زمین یا همان اسکنر زیر سطحی پیشرفته و تصویری می‌توانید …

دستگاه لوله یاب فلزی
اخبار و مقالات

عملکرد دستگاه لوله یاب فلزی هوشمند چگونه است؟

دستگاه لوله یاب فلزی – امروزه تجهیزات مختلفی برای لوله یابی قابل استفاده می باشند. …

دستگاه ژئوفیزیک
اخبار و مقالات

دستگاه ژئوفیزیک چه کاربردی دارد؟

دستگاه ژئوفیزیک در واقع دستگاهی است که از طریق روش های مختلف ژئوفیزیکی به قصد …